Kill bill

Adam panikle iceri odaya gitti. odayi aramaya basladi. Sesleri duyan kadin ve cocuk odanin girisine gidip,adami izlemeye basladi.Kadin “mustafa ne yapiyorsun” dedi. Adam cevap vermedi. Adam dolaplarin arkasina bakti, yatagin arkasina bakti. çocuk sıkıldı ve kendi odasına dondu. Kadin tekrar sordu ” ne ariyorsun, dagittin hep etrafi söyle bana ben veriyim yıktın her yeri”. Adam bazayi kaldirdi. Durdu. Ordaydi. Adam supurgenin demir sopasini (hattori hanzo’nun son dövdüğü kılıç) yavasca bazadan cikardi.

Adam elinde demir sopa (katana), kadina donup “karsi dairenin balkon kapisi acikti,hirsiz girmis sanirim bi bakcam” dedi, sonra demir sopayı (katanayı) kadının suratını iki eşit parçaya ayıracakmış gibi yaptı. kadin “deli misin sen, ya cekmistir kafayi o simdi bicaklar mıçaklar seni, bisey olur sana, otur oturdugun yerde” dedi. Adam kadına sırtını döndü. (arka fon : bang bang, my baby shoot me now). Kadın sıkıldı. Çocuğa ödev yaptırıyordu. kapıdan kafasını uzattı çocuğa baktı. çocuk ödevi bırakmış ve oyun oynuyordu. kadın yorgundu her calısan anne gibi. kadın adama ‘ hadi bırak onu yanlı görmüşsündür hırsız mırsız da yoktur, olmadı polisi ararız git de sifonu tamir et akıtıyor’ dedi.

Adam elindeki sopayı (katana) tam bazanın altına koyucakken bir ses duydu. ‘ I am gonna ask you questions. And every time you don’t give me answers, I’m gonna cut something off. And I promise you, they will be things you will miss. ‘ adam dondu. ‘ the bride’ dedi. sarısın kadın kapının esıgınde duruyordu ‘ where is bill dedi. genç adam demir sopa ile gardını aldı (arka fon :The Lonely Shepherd ) sarısın You look ready dedi. adam cevap vermedi. şarısın ile adam bakıştılar. İçerden kadın çocuğa mehmetin neden cevizin 4 te 1 ini melise verdiğini anlatıyordu.

Şarısın ile adam aynı anda birbirlerine doğru koşmaya başladılar. odanın sessizliğinde iki katananın vuruşma sesleri duyuldu. şarısın adamın her hamlesini geri püsküyordu. az sonra sarısın adamın ayağına katanasını soktu (ayağa katana sokmak: ayak serce parmağının kapı esıgıne çarpması) adam sendeleyip geri düştü. sarışın adamın soluklanmasına izin verdi. tekrar where is bill dedi. adam yerinden kalktı. sarısının ustune katanayla saldırdı. şarısın masanın uzerıne atladı, kendını korudu. tavandaki lambanın ipini kesip adamın ustune dusmesını sağladı (demir sopanın lambaya çarpması). adam kalkmaya çalıştıysa bile kalkamadı.

Kadın odaya koştu. Çocukta arkasından yavaşça geliyordu. odanın ortasında çok beğenerek aldığı elmas avize tuzla buz olmuş şekilde duruyordu. Adam avizenin biraz uzağında elinde demir sopayla duruyordu. (arka fon:Kill Bill Theme) kadın adama donup ‘ ne yaptın sen’ (ne dedin sen çat) dedi ‘kim temizliycek burayı zaten yorgun argın geliyorum bide senle mi ugrasıcam ayrıca ne kadar severek almıştım avızeyı hep kırılmış’ . adam ‘ ben temizlerim ne olcak alla alla ne ki sanki’. kadın sen bugüne kadar ne temizledin ki bunu temizliyeceksin dedi zaten annem demişti evlenme bu herifle diye, senin zaten böyle biri olduğun belliydi, beni istemeye geldiğin se bir baklava bile almamıştın samsa tatlısı almıştın. adam bir anda elindeki sopayı yere attı ve haykırdı ‘samsa tatlısını seviyordum sanki parasından mı almadım seviyorum onu, ya arkadaş 22 senedir ne samsa tatlısıymıs dedi. kadın ya konuşma benle insan bir baklava alır gelirdi. dedi. kadın o andan sonra nefes almadan konuşmaya ve bı yandan temızlık yapmaya başladı. ‘zaten evlendiğimizde anne bana bi bilezik bile takmadı’, ‘ ben çalışıyorum sen evde otur bı sıfonu bıle tamır edemedın’, ‘anca oyun oyna sen’,’kac yasında adamsın ya ayıptır, boyunca cocugun var’ kadın susmuyordu ve adamın ‘ya ne alakası var’ cumlesınden başka elınde bısey yoktu

çocuk cok sıkıldı. içeri doğru giderken mutfakta birini gördü. sarısın kocaman mavi gözlü bir kadın. sarısın elindeki katanayı temızlerken çocuğa bakmadan ‘It was not my intention to do this in front of you. For that I’m sorry. But you can take my word for it, your father had it comin’. When you grow up, if you still feel raw about it, I’ll be waiting. dedi. çocuk bisey demedi. sarısın mutfak kapısından yöneldi.tam kapıyı açtığı sırada, çocuk bi anda bağırdı ‘ abla yalnız burası 4. kat’ dedi. sarısın bozuntuya vermemeye çalışarak dıs kapıya yöneldi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s